شیوه های پرداخت

شیوه های پرداخت

 

پرداخت اینترنتی

 

کاربران می‌توانند در هنگام ثبت سفارش،با انتخاب روش پرداخت انلاین از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.


لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

 

هنگام ثبت سفارش میتوانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه ،اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

 

پرداخت از طریق روش کارت به کارت

 

 

کاربران می‌توانند در هنگام ثبت سفارش،با انتخاب روش پرداخت کارت به کارت از طریق شماره کارت نمایش داده شده پرداخت خود را انجام دهند. و پس از واریز وجه تصویر رسید را به شماره تماس مجموعه ارسال کنند. تا واریزی تایید شود و فرآیند سفارش تکمیل گردد.

 

توجه داشته باشید شماره کارت فوق فقط در زمان ثبت سفارش جاری معتبر است و به دلیل متغیر بودن اطلاعات حساب واریزی حتما به شماره کارت اعلام شده در کادر فوق درمان ثبت سفارش واریز گردد.

 

 

 

logo of مارکت شیمی | فروشگاه آنلاین کیمیاگسترپویش
مارکت شیمی | فروشگاه آنلاین کیمیاگسترپویش

فروشگاه انلاین مارکت چمی توسط شرکت کیمیاگستر پویش با پشتوانه 20سال سابقه درخشان  در امر واردات و فروش و توزیع موادشیمیایی آزمایشگاهی،صنعتی و مواد اولیه دارویی و با اتکا به موجودی بیش از 1000عنوان کالای شیمیایی در انبار مجموعه، با هدف تسهیل خدمت رسانی به پزوهشگران فرهیخته کشور عزیزمان ایران راه اندازی گردید.در این فروشگاه سعی کردیم به دغدغه های بحق مصرف کنندگان محصولات شیمیایی راهکارهای مناسب ارائه دهیم.

طراحی و توسعه : نونگار پردازش
website designed by NONEGAR PARDAZESH, developed by NONEGAR